Ay Filo’nun Sunduğu Avantajlar Nelerdir?

Aracınızı Ay Filo ile kiralamanız halinde birçok avantajdan ayrıcalıklı olarak faydalanmaya başlarsınız.
Periyodik Bakım Hizmeti
Periyodik bakım işlemleri kiralama hizmetine dahildir. Araçlarınızın periyodik bakım zamanı geldiğinde, Ay Filo’yu aramanız yeterlidir. Ay Filo, araç güvenliğiniz için tüm periyodik bakım işlemlerini markaların yetkili servislerinde gerçekleştirir.

Orijinal Yedek Parça Kullanımı
Kullandığınız araçlardaki sürüş güvenliğinin korunması Ay Filo için önemlidir. Bu sebeple Ay Filo, tüm bakım ve onarım işlemlerinde, anlaşmalı özel hasar onarım merkezlerinde orijinal yedek parça kullanılmasını sağlar.

Hasar Yönetimi ve 7/24 Acil Yardım Hattı
Ay Filo ile kiraladığınız araçların hasar yönetimi Ay Filo tarafından gerçekleştirilir. Hasar ihbarı ve acil durumlarda 0535 360 50 30  numaralı 7/24 Acil Yardım Hattını arayarak, çekme, kurtarma, gerektiğinde konaklama, seyahate devam, tıbbi yardım vb. hizmetlerden yararlanma imkanı bulursunuz.

İkame Araç Hizmeti
Aracınızın bakım ve onarımı süresince, sözleşmenizde belirtilen şartlar doğrultusunda ikame araç hizmetinden faydalanırsınız. Ay Filo’da ikame araç hizmetleri ülke genelinde, kiraladığınız araçların muadili araçlar ile sunulur.

Lastik Değişim Hizmeti
Ay Filo yalnızca, araçlarınızın teknik verilerine uygun özelliklerde, güvenilir markaların lastiklerini kullanır. Kiralanan her araçta, 50.000 km’de 1 takım (4 adet) dört mevsim lastik değişimi uygulanır. Kiralama süresi boyunca ayrıca, 1 takım (4 adet) kış lastiği verilir. Lastik değişimleri size en yakın yetkili lastik bayisinde gerçekleştirilir ve lastiklerinizin uygun koşullarda muhafazası için lastik otel hizmetinden faydalanılır.

Kesintisiz Kasko Güvencesi
Ay Filo ile kiraladığınız her bir araca özel ve kira dönemini kapsayan tek bir poliçe ile kesintisiz kasko güvencesi sağlanır.

Ek Teminat
Ay Filo, İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası ile 3. şahıslara verilebilecek maddi ve bedeni zararları da teminat altına alır.

Zahmetsiz Filo Yönetimi
Araçlarınızı Ay Filo’dan kiraladığınızda, filonuzun yönetimi ile ilgilenecek ek bir insan kaynağına ihtiyaç kalmaz. Aracınız ile ilgili tüm operasyonel işlemleri Ay Filo sizin yerinize gerçekleştirir. Kiralama süresi boyunca araç muayene tarihlerinizi takip eder ve zamanı geldiğinde sizi bilgilendirir. Araçlarınızın Zorunlu Trafik Sigortasını takip eder, araçlarınızın sigortasını yaparak size ulaştırır. Dilerseniz ek hizmet olarak, kapıdan kapıya servis hizmeti de alabilirsiniz.